Fancy Food Show izstādē Ņujorkā, ASV

No 25. līdz 27.jūnijam SIA Ilgezeem piedalījās specializēto pārtikas un dzērienu produktu izstādē Fancy Food Show Ņujorkā, ASV. Šajā izstādē īpaši tika prezentētas markas Tanheizer Kraftbeer un Tanheizer Sweetbeer, taču lielu apmeklētāju interesi saņēma arī Tanheizer Maltdrinks kvasi.

Fancy Food Show tiek rīkota kopš 1952.gada un ir lielākā specializēto pārtikas un dzērienu produktu izstāde Ziemeļamerikā, kurā gan dalībnieki, gan apmeklētāji ir vienīgi pārtikas un dzērienu nozarēs strādājošie. Šī gada izstādē piedalījās vairāk kā 2600 dalībnieku no visas pasaules un tās laikā prezentēti ap 180 000 dažādu produktu, to vidū saldumi, siers, kafija, uzkodas, garšvielas, dažādu veidu dzērieni un citas preču grupas.

“Tanheizer ir mūsu tradicionālais eksporta zīmols, kuru prezentējām arī šajā izstādē. Laika apstākļi bija ļoti vasarīgi, tāpēc apmeklētāji labprāt izmēģināja dažādu veidu alus ar augļu garšām. Krievu, latviešu, lietuviešu apmeklētāji īpaši interesējās arī par kvasu – nogaršoja un salīdzināja dažādus veidus,” pastāstīja pārdošanas un mārketinga vadītāja vietniece Zane Tjurina.

Marka Tanheizer Kraftbeer ietver sešas dažādu veidu alus šķirnes ar medus, dzērveņu, ingvera un kaņepju, upeņu, ābolu un ķiršu garšām.

Markā Tanheizer Sweetbeer iekļauti bezalkoholiskie iesala dzērieni ar dzērveņu, ingvera un upeņu garšām. Tāpat markā ietilpst arī oriģinālais un tumšais bezalkoholiskie iesala dzērieni.

Porteris, nefiltrētais, oriģinālais, tumšais, klasiskais un upeņu garšu kvasi radīti Tanheizer Maltdrinks markas ietvaros.


LV_ID_ERAF

SIA “ILGEZEEM” ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2016/418 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds