RAŽOŠANAS TEHNOLOGS

Galvenie darba pienākumi:
– izstrādāt ražošanas tehnoloģisko programmu,
– izstrādāt jaunus produktu veidus, sagatavot to dokumentāciju un ieviest ražošanā,
– tehnoloģiskā procesa korigēšana,
– izejvielu testēšana un atlase jauniem un esošiem produkcijas veidiem.

Prasības pretendentiem:
– augstākā izglītība pārtikas produktu tehnoloģijā,
– obligāta iepriekšējā darba pieredze dzērienu ražošanā tehnologa amatā.

Piedāvājam:
– interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā,
– motivējošu atalgojuma sistēmu no 850 EUR,
– veselības apdrošināšanu,
– stabilitāti un sociālās garantijas.

Pieteikuma vēstules un CV lūdzam sūtīt uz  e-pastu  lidija@ilg.lv

Par rezultātiem ziņosim tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Konfidencialitāti garantējam!

CEHA STRĀDNIEKI (sezonas darbs, no 1.aprīļa)

Pienākumi:
– piedalīties visu veidu pārtikas ražošanas procesos,
ievērojot tehnoloģiskās procedūras,
– veikt vienkāršus darbus, pielietojot fizisko spēku,
– pārvietot un novietot produkciju, darbs pie konveijera.

Prasības:
– spēja strādāt maiņās un intensīvos darba apstākļos,
– bez alkohola un narkotiku atkarībām,
– valsts valodas apliecība, var būt zemākā pakāpe.

Piedāvājam:
– visas sociālās garantijas,
– darba samaksu no 4,25 stundā,
– apmācības darba vietā.

PĀRDEVĒJI

Aicinām darbā pārdevējus veikalos Rīgā, Kurzemes pr. 3 un Brīvības ielā 348.

Produktu sortiments: izlejamais kvass, alus, vīns.

Pienākumi:
– laipna pircēju apkalpošana,
– preču pasūtīšana un pieņemšana,
– preču uzskaite,
– atskaišu sagatavošana.

Prasības:
– ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas,
– precizitāte, atbildības sajūta, godīgums,
– labas komunikācijas prasmes,
– datorzināšanas.

Piedāvājam:
– sociālās garantijas,
– motivējošu darba samaksu no 600 eiro,
– veselības apdrošināšanu.