Ilgezeem Starptautiskajā Berlīnes Alus festivālā

No 4.līdz 6.augustam Vācijas galvaspilsētā notika Starptautiskais Berlīnes Alus festivāls, kura šī gada moto bija „Alus no Ziemeļreinas Vestfālenas”. Arī šogad festivālā bija nobaudāms Iļģuciema rūpnīcā ražotais Tanheiser Kraftbeer alus, kas Latvijas tirgū zināms kā Medalus. Festivāla dalībniekiem piedāvājām degustēt Tanheiser Kraftbeer Original, Cranberry, Ginger & Cannabis, Apple, Blackcurrant alus šķirnes.

Alus ir Vācijas nacionālais dzēriens un šim produktam veltīti festivāli notiek vairākas reizes gadā visos valsts reģionos.  Interesanti, ka Starptautiskais Berlīnes Alus festivāls jau iepriekš ieguvis Ginesa rekorda ierakstu kā „Pasaulē garākais alus dārzs”. Tiek lēsts, ka šogad trijās dienās festivālu apmeklēja ap 800 000 cilvēku. Uz 19 skatuvēm bija baudāmi dažādu valstu  mākslinieku muzikālie priekšnesumi, sacensības, konkursi un apbalvošanas.

Lai arī festivāla moto bija „Alus no Ziemeļreinas Vestfālenas”, kopumā tajā piedalījās 344 alus darītavas no 87 valstīm un apmeklētāji kopumā varēja nobaudīt 2400 dažādu alus šķirņu.


LV_ID_ERAF

SIA “ILGEZEEM” ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2016/418 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds