Iļģuciema medalus un kvass piedalījās Internationale Grüne Woche Berlin 2017

SIA “Ilgezeem” ar medalus eksporta zīmolu “Tanheiser Kraftbeer” un “Tanheiser” kvasu, kārtējo reizi piedalījās vienā no Vācijas lielākajām pārtikas izstādēm “Internationale Grüne Woche Berlin 2017”.

Starptautiskā pārtikas izstāde – gadatirgus “Internationale Grüne Woche Berlin 2017” šogad Berlīnē notika no 20. janvāra līdz 28. janvārim, norisinājas izstāde 28 paviljonos un ilga 9 dienas. Izstādē piedalījās vairāk nekā 100 valstu pārstāvji, apmeklētāju skaitam sasniedzot 400 tūkstošus.

“Sarežgīto, bet ļoti interesanto Vācijas tirgu ar Iļģuciema medalus un kvasa eksporta zīmolu “Tanheiser” aktīvi apgūstam jau septīto gadu, nemitīgi palielinot eksporta apjomus. Arī šajā izstādē nodibinājām jaunus kontaktus ar Vācijas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmumiem. Priecājamies, ka jau pirmajā izstādes diennaktī mūsu mājas lapu Tanheiser.eu apmeklēja 250 viesi no Vācijas,” stāsta uzņēmuma “Ilgezeem” mārketinga un pārdošanas daļas vadītājs Rihards Jablokovs.


LV_ID_ERAF

SIA “ILGEZEEM” ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2016/418 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds