Iļģuciema kvass iegūst 1.vietu Latvijas mīlētāko dzērienu topā!

Iļģuciema kvass, “Veselība”, iesala dzērieni ir ieguvuši pirmo vietu Latvijas mīlētāko dzērienu topā. Savukārt kopējā Latvijas mīlētāko zīmolu topā Iļģuciema dzērieni ir 33. vietā.

„Esam pagodināti būt vismīlētākais dzēriens Latvijā, par ko pateicamies mūsu pircējiem un partneriem, kas uzticas un izvēlas mūsu zīmolu. Turpināsim ražot kvasu, iesala dzērienus bez konservantiem, kā arī strādāsim pie jaunu produktu ieviešanas” tā Rihards Jablokovs, SIA Ilgezeem Mārketinga un Pārdošanas nodaļas vadītājs.

Kopumā Latvijas tirgū pieejami 5 Iļģuciema kvasa veidi – Oriģinālais, Porter, Stiprais, Nefiltrētais un Baltais kvass, kā arī 5 iesala dzērienu veidi – Veselības Oriģinālais, Upeņu, Bez Cukura, Iesala Tumšais un Ingvera bezalkoholiskais medalus.

2019. gadā Ilgezeem bija vadošais dabīgā kvasa realizētājs Latvijā, nodrošinot 47% vietējā tirgus, savukārt bezalkoholisko iesala dzērienu realizācija sasniedza 52% vietējā tirgus. Pērn Ilgezeem apgrozījums pieauga līdz 4,93 miljoniem eiro, kur 82,09% nodrošinājis Latvijas tirgus.

Ar Baltijas un Latvijas mīlētāko zīmolu topu var iepazīties šeit: https://balticbrands.eu/