Iļģuciema iesala dzērieni iekaro Dubaiju

SIA Ilgezeem februāra beigās Dubaijā piedalījās pasaules pārtikas produktu un dzērienu lielākajā Tuvo Austrumu reģionālajā izstādē Gulfood 2017 .

Mūsu kompānija regulāri piedalās starptautiskās izstādēs, attīstot eksporta zīmolu Tanheiser un paplašinot tirgu.

Šoreiz kopējā Latvijas stendā mēs pārstāvējām jauno produktu Tanheiser SWEETBEER (alc. vol. 0,0%) – bezalkoholisko iesala dzērienu sēriju (dzērveņu, ingvera, upeņu, tumšais un oriģinālais). Apmeklētājus ieinteresēja visa garšu sērija, kā arī jaunumi Sweetbeer dzērveņu un ingvera.

Īpašu interesi izrādīja Apvienoto Arābu Emirātu, Saūda Arābijas, Kuveitas, Kataras, Sudānas, Irānas un Indijas pārstāvji. Dzērieni tika degustēti vairāk nekā 4000 reizes.

Stendu apmeklēja arī Latvijas augstākā vadība (prezidents Raimonds Vējonis, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, labklājības ministrs Uldis Augulis un citi Latvijas politiskie darbinieki).

Izstāde Gulfood Dubaijā notiek jau 22 reizi, un šoreiz tajā piedalījās vairāk nekā 5000 ražotāju no vairāk nekā 120 valstīm. Piecu izstādes dienu laikā to apmeklēja vairāk nekā 95 000 profesionāļu no visas pasaules.

Izsakām īpašu pateicību izstādes organizatoriem Agroresursu un Ekonomikas institūtam par ērto, gaišo stendu un labvēlīgo atmosfēru.

LV_ID_ERAF

SIA “ILGEZEEM” ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2016/418 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds