KRAFT PORTER alus iegūst starptautisku atzinību

Starptautiskajā alus darītāju un profesionālās degustācijas konkursā “Concurso Internacional De Cervezas Artesanas” (CICA), Madridē, Iļģuciema Porter Kraft-alus atzīts par absolūto uzvarētāju 157 alus sķirņu konkurencē, un saņēma “Grand Gold” apbalvojumu. Zelta un sudraba medaļas tika piešķirtas oriģinālajam Medalum un klasiskajam Ekstra alum. Šīs trīs godalgotās alus šķirnes pieejamas  gan Spānijā gan Latvijā.

Portera Kraft-alus ir īpaši spēcīgs, blīvs alus, noturēts 60 dienas un tam raksturīga izteikta tumši brūna krāsa un stiprums līdz pat 7.5  alkohola procentu. Kraft sērijas alus ir radīts pēc 155 gadu senām brūvēšanas receptēm.

Konkurss norisinājās 26.septembrī, Spānijā, Madridē. Tā mērķis ir novērtēt alus daudzveidību un kvalitāti, popularizējot to patērētāju vidū. Konkursā piedalījās alus darītavas no dažādām valstīm ar 157 alus šķirnēm. Vērtēšana notiek 14.kategorijās un  29 apakškategorijās. Tika piešķirtas 43 medaļas, no kurām četras ir “Grand Gold”, 21 ir zelta medaļa un pārējās 18 ir sudraba medaļas.

Vairāk informācijas:

https://www.delfi.lv/tasty/jaunumi/157-skirnu-konkurence-ilguciema-porter-alus-madride-izcina-zelta-medalu.d?id=50489023

http://laukos.la.lv/ilgezeem-portera-alus-sanem-zeltu-aldaru-sacensibas-madride